• Harmonogram dostępności nauczycieli i specjalistów dla rodziców

        w roku szkolnym 2022/2023.

        LP.

        NAZWISKO I IMIĘ

        TERMIN KONSULTACJI

        DZIEŃ TYGODNIA

        GODZINA

        1.  

        Bartoń Marek

        środa (co dwa tygodnie)

        8:00-9:00

        1.  

        Blicharska Edyta

        wtorek

        16.30-17.30

        1.  

        Bobrzki Małgorzata

        czwartek

        10:00-11:00

        1.  

        Brahlich Aleksandra

        wtorek

        środa

        11:45-12:15

        11:45-12:15

        1.  

        Bytnar Klaudia

        środa

        12.45-13.30

        1.  

        Chlebisz Jolanta

        poniedziałek

        14.25-15.25

        1.  

        Chudek Danuta

        środa

        piątek

        12:30-13:00

        12:30-13:00

        1.  

        Ciesielska Katarzyna

        czwartek

        8.55-9.40

        1.  

        Denicka Joanna

        wtorek

        16:00-17:00

        1.  

        Dobrzańska Elżbieta

        czwartek

        13.30-14.30

        1.  

        Dobrzyński Michał

        środa

        12.50-13:35

        1.  

        Drabik Agata

        środa

        14.30-15.30

        1.  

        Dudek Martyna

        wtorek

        15.20-16.20

        1.  

        Dzierka-Rosińska Zofia

        poniedziałek

        środa

        12:25- 12:45

        11:30- 11:50

        1.  

        Dziurska Małgorzata

        piątek

        16:00-17:00

        1.  

        Fels Emilia

        czwartek

        18:15-19:15

        1.  

        Gaj-Woźniak Karina

        wtorek

        15.30-16.30

        1.  

        Gawlikowski Piotr

        czwartek

        13:00-14:00

        1.  

        Gosek Anna

        wtorek

        14:20-15:20

        1.  

        Gosławska Agnieszka

        czwartek

        14.20-15.20

        1.  

        Górak Robert

        poniedziałek

        16.25-17.25

        1.  

        Grabowska-Breguła Małgorzata

        poniedziałek

        16.10-17.10

        1.  

        Grzegrzułka Ewa

        poniedziałek

        wtorek

        12:30-13:00

        12:30-13:00

        1.  

        Hajduk Anna

        piątek (co dwa tygodnie)

        17:30-18:30

        1.  

        Józiak Magdalena

        piątek

        9:45-10:45

        1.  

        Jóźwik-Wabik Anna

        środa

        czwartek

        12:30-13:00

        12:30-13:00

        1.  

        Karlik Aleksandra

        poniedziałek

        piątek

        12:30-13:00

        12:30-13:00

        1.  

        Kasprzyk Anna

        poniedziałek

        13.30 - 14.30

        1.  

        Kika-Ryszka Ilona

        czwartek

        12.00 - 12.30

        1.  

        Kleser Małgorzata

        wtorek

        9.00-9:45

        1.  

        Klimasara Dorota

        poniedziałek

        wtorek

        12:30-13:00

        12:30-13:00

        1.  

        Kotasińska Bożena

           
        1.  

        Kowalczyk-Cudak Danuta

        poniedziałek, wtorek

        pn 10:00 –10:30

        wt: 9:20 – 9:50

        1.  

        Krasnodębska-Okręglicka Anna

        wtorek

        12.30-13.30

        1.  

        Krawciów Jolanta

        czwartek (co dwa tyg.)

        15:40-16:40

        1.  

        Lasocki Krzysztof

        czwartek

        12.30 - 13.30

        1.  

        Ligęza-Klasik Hanna

        czwartek

        17.00-18.00

        1.  

        Łaskawiec Renata

        poniedziałek

        9:55-10:55

        1.  

        Łączkowski Marcin

        wtorek

        11:40-12:25

        1.  

        Machura-Powęzka Hanna

        czwartek

        16 15-17 00

        1.  

        Makarewicz Adam

        poniedziałek

        11:40 – 12:25

        1.  

        Makowska Anna

        wtorek

        10.35- 11.35

        1.  

        Malczewska Agnieszka

        poniedziałek

        7.30-8.00

        15.30-16.00

        1.  

        Mazur Agnieszka

        środa

        piątek

        12:45-13:30

        12:45-13:00

        1.  

        Miłek Joanna

        wtorek

        8.50-9.50

        1.  

        Niklasowska-Moulaui Amelia

        środa

        9:00-10:00

        1.  

        Ogaza Dorota

        wtorek

        czwartek

        12:50-13:20

        12:50-13:20

        1.  

        Orzechowska-Bulanda Magdalena

        wtorek

        środa

        12:35-13:05

        12:35-13:05

        1.  

        Ossolińska Alina

        środa

        8:00-9:00

        1.  

        Pałka Agnieszka

        poniedziałek

        13.30-14.30

        1.  

        Pasek Marzena

           
        1.  

        Probierz Monika

        poniedziałek

        11.40-12.40

        1.  

        Rozlach-Cołoś Martyna

        piątek

        8.45-9.45

        1.  

        Różalska Edyta

        poniedziałek

        środa

        14:05-14:35

        12:30-13:00

        1.  

        Rygol Kornelia

        wtorek

        czwartek

        13:00-13:30

        13:00-13:30

        1.  

        Sadowska Zofia

        czwartek

        11.40-12.25

        1.  

        Siudmak Karolina

        poniedziałek

        środa

        12:30-13:00

        12:30-13:00

        1.  

        Smardzewska Sylwia

        poniedziałek

        11:00-12:00

        1.  

        Sośniak Katarzyna

        poniedziałek

        12:00-12:45

        1.  

        Stefaniak Arkadiusz

        wtorek

        13.30-14.30

        1.  

        Stryjewska Agata

        środa

        10.40-11.40

        1.  

        Studziżba Barbara

        piątek  (co 2 tygodnie)

        12.30-13.30

        1.  

        Svarcowa Krystyna

        środa

        13:30 – 14:25

        1.  

        Swadźba Artur

        poniedziałek

        wtorek

        12:30-13:00

        12:30-13:00

        1.  

        Szajna Stanisława

        poniedziałek

        15:45-16:45

        1.  

        Świebodzińska Teresa

        środa

        11.40 - 12.25

        1.  

        Świerkot Elżbieta

        środa

        13:00-14:00

        1.  

        Tatar- Deja Grażyna

        środa

        11:00-12:00

        1.  

        Tyrtania Piotr

        czwartek

        10.45-11.30

        1.  

        Urbańczyk Katarzyna

        wtorek

        11.35 -12.35

        1.  

        Wabik Zbigniew

        czwartek

        11:15-11:45

        12:30-13:00

        1.  

        Warpas Joanna

        środa

        14.30 – 15.30

        1.  

        Wieczorek Jan

        czwartek

        18:00-19:00

        1.  

        Wilaszek Violetta

        środa

        13:30-14-30

        1.  

        Witor Piotr

           
        1.  

        Wolny-Stachurska Bożena

           
        1.  

        Wróbel Kazimierz

        czwartek

        10.45-11.30

        1.  

        Zaręba Oktawia

        wtorek

        15.20-16.20

        1.  

        Żogała Iwona

        środa

        9.55-10.55

        1.  

        Żukowska Ewa