• Wychowawcy klas w roku szkolnym 2022/2023

        • Lp. 

          klasa 

          Wychowawca

          Branżowa Szkoła I Stopnia nr 16 im. J. Korczaka Specjalna 

          1.

          Ia 

          Piotr Tyrtania 

          2.

          Ib 

          Agata Stryjewska 

          3.

          Ic 

          Klaudia Bytnar 

          4.

          Id 

          Adam Makarewicz 

          5.

          IIa 

          Agata Drabik 

          6.

          IIb   

          Elżbieta Dobrzańska 

          7.

          IIc 

          Zofia Sadowska 

          8.

          IIIa 

          Hanna Machura-Powęzka 

          9.

          IIIb   

          Arkadiusz Stefaniak 

          10.

          IIIc 

          Karina Gaj- Woźnik 

          11.

          IIId 

          Krzysztof Lasocki 

          12.

          IIIe 

          Marcin Łączkowski 

          Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

          1.

          Ia   

          Anna Gosek 

          2.

          Ib 

          Martyna Dudek 

          3.

          Ic 

          Hanna  Ligęza- Klasik 

          4.

          IIa   

          Joanna  Miłek 

          5.

          IIb 

          Martyna Rozlach- Całoś 

          6.

          IIc 

          Oktawia Zaręba 

          7.

          IId 

          Anna Krasnodębska-Okręglicka 

          8.

          IIe 

          Katarzyna Urbańczyk 

          9.

          IIIa  

          Agnieszka Malczewska 

          10.

          IIIb  

          Jolanta Chlebisz 

          11.

          IIIc 

          Magdalena Józiak 

          Szkoła Podstawowa dla Dzieci Chorych im. Krystyny Bochenek

          1.

          Przedszkole WPI 

          Elżbieta Świrkot  

          2.

          Przedszkole WPII 

          Kornelia Rygol 

          3.

          EW1 

          Longina Filipek  

          4.

          EW2 

          Dorota Klimasara  

          5.

          EW3 

          Ewa Grzegrzułka 

          6.

          SP1 

          Artur Swadźba 

          7.

          SP2 

           Karolina Siudmak 

          8.

          SP3 

          Danuta Chudek 

          9.

          SP4 

          Piotr Gawlikowski 

          10.

          SP5 

          Magdalena Orzechowska- Bulanda 

          XXI Liceum Ogólnokształcące Dzieci Chorych im.K.Bochenek

          1.

          PP1 

          Anna Jóżwik- Wabik 

          2.

          PP2 

          Dorota Ogaza 

          Zespoły pozalekcyjne zajęć wychowawczych 

          1.

          ZPZW 1 (R) 

          Edyta Różalska 

          2.

          ZPZW 2 (K) 

          Grażyna Tatar-Deja 

          3.

          ZPZW 3 (CH) 

          Małgorzata Dziurska 

          4.

          ZPZW 4 (O) 

          Sylwia Smardzewska 

          5.

          ZPZW 5 (E) 

          Renata Łaskawiec 

          6.

          ZPZW 6 (P) 

          Małgorzata Bobrzki 

          7.

          ZPZW 7 (N) 

          Joanna Denicka