• Szkolny Konkurs Super Uczeń

• 1. Cele konkursu

1. Zachęcanie uczniów do wysokiej frekwencji i punktualności w szkole i na praktykach.
            2. Wdrażanie do odpowiedzialnego współzawodnictwa, przestrzegania zasad zdrowej rywalizacji.

3. Zachęcanie do udziału w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

2. Zasady organizacyjne

1. Konkurs rozpoczyna się z dniem 1 października każdego kolejnego roku szkolnego.
            2. Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w połowie kwietnia .
            3. W konkursie uczestniczą wszyscy uczniowie klas Branżowej Szkoły I Stopnia.

3. Regulamin konkursu

1. W konkursie o tytuł „Super ucznia” biorą udział wszyscy uczniowie z klas Branżowej Szkoły I Stopnia.
            2. Konkurs ma charakter całoroczny i trwa 6 miesięcy – w połowie kwietnia zostanie wyłoniony SUPER UCZEŃ.
            3. Konkurs ma charakter indywidualny. Uczeń gromadzi w ciągu trwania konkursu punkty z przedmiotów wiodących, praktyk i frekwencji na zajęciach według kryteriów podanych poniżej. Zdobyte punkty zapisywane są w notesie ucznia,
            a wychowawca klasy podsumowuje ilość zdobytych punktów w danym miesiącu w odrębnym kontrakcie zawartym z uczniem.

4. Wychowawca przydziela punkty wg kryteriów regulaminu, na podstawie wpisów do zeszytów wychowawcy
            i dzienników lekcyjnych.

5. Punkty będą podliczane przez wychowawców jeden raz w miesiącu i podawane do wiadomości klasy.

6. Punkty przydzielane są oddzielnie za każdy etap konkursu, za każdy występ, akcję.

7. Komisja powołana przez dyrektora zlicza punkty uzyskane przez uczniów na koniec konkursu.

8.Konkurs wygrywa uczeń, który zdobył największą ilość punktów.

9. Końcowe wyniki podane na apelu szkolnym, wywieszone na gazetce Samorządu Uczniowskiego oraz opublikowane na stronie internetowej szkoły.

10. Nagrody wręcza dyrektor Szkoły w zależności od funduszu jakim dysponuje w danym roku szkolnym.