• Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021

Rozpoczęliśmy dzisiaj kolejny rok szkolny. Niesie on ze sobą wiele różnych oczekiwań, szereg wyzwań i wielkich nadziei. Wszystkim Uczniom życzymy entuzjazmu w osiąganiu jak najlepszych wyników w nauce, oby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata. Niech każdy dzień wzbogaca Was w wiedzę i nowe doświadczenia, które zaowocują w przyszłości. Rodzicom życzymy wiele radości i zadowolenia z osiągnięć swoich dzieci.
            Niech rozpoczynający się rok szkolny 2020/ 2021 będzie nie tylko czasem wytężonej pracy, zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności, ale również umacniającym poczucie, że szkoła to miejsce odkrywania świata, budowania relacji i kształtowania wartościowych postaw.