• Na zajęciach u ślusarzy.
     • Na zajęciach u ślusarzy.

      Podczas styczniowej lekcji uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia uczący się w  zawodzie ślusarz przeprowadzali demontaż łożysk tocznych za pomocą ściągacza i śrubokrętu. Sprawdzali czy dany element nadaje się do naprawy czy do wymiany. Wykonywali naprawę czyli napawanie i obróbkę poprzez skrawanie. Przyszli ślusarze doprowadzali elementy do wyznaczonych wymiarów i po dokonaniu ich oceny zamontowali łożyska na wale.

    • V zadanie konkursowe w ramach Konkursu "Chcę być pracownikiem" za nami😊
     • V zadanie konkursowe w ramach Konkursu "Chcę być pracownikiem" za nami😊

      Czy do szkoły można wyjść bez śniadania? Czy należy unikać słodkich i słonych przekąsek? Na takie i inne pytania odpowiadali uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, którzy w piątek przystąpili do V zadania konkursowego w ramach tegorocznej edycji szkolnego Konkursu "Chcę być pracownikiem". Zadanie miało formę quizu online. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące zdrowia i nawyków prozdrowotnych. 
      Należy przyznać, że uczniowie mają dużą wiedzę na temat zdrowego żywienia i dobrych nawyków prozdrowotnych. Quiz bezbłędnie rozwiązali uczniowie z klasy Ia oraz IIc oraz Oliwia z klasy Ic. Gratulujemy!
      zdjęcia...

     • Świąteczne spotkanie opłatkowe🎄

      W dniu 22.12.2022r. w naszej Szkole odbyło się spotkanie opłatkowe. Uczniowie wraz z nauczycielami spędzili ten czas w miłej, przedświątecznej atmosferze, kultywując bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje świąteczne. Nie zabrakło łamania się opłatkiem, składania sobie życzeń oraz poczęstunku, przy muzyce kolęd i pastorałek. W trakcie spotkania miało miejsce przedstawienie zainspirowane sztuką Zofii Kossak-Szczuckiej pt.„Gość Oczekiwany” oraz wspólne kolędowanie, podczas którego mieliśmy okazję podziwiać przepiękne kreacje aktorskie oraz talenty wokalne naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali to spotkanie. Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!🎄

      Zapraszamy do obejrzenia filmu z przedstawienia zainspirowanego sztuką Zofii Kossak-Szczuckiej pt.Gość Oczekiwany":