• Wyniki Konkursu na najpiękniejszy, wykonany własnoręcznie różaniec.

Konkurs na „Najpiękniejszy różaniec” ogłoszony w naszej Szkole na początku października został rozstrzygnięty. Przez cały miesiąc uczniowie naszej Szkoły oddawali swoje prace wykonane z najróżniejszych materiałów. Gratulujemy uczestnikom, którzy podjęli trud tworzenia różańca. Wszystkie różańce zostały nagrodzone. Prace możemy podziwiać w górnym holu Szkoły i zachęcamy do ciągłej modlitwy różańcowej.

• Koncert i warsztaty w Sali Koncertowej NOSPR w Katowicach.

Każdy, kto tu przyjdzie, zobaczy coś, czego nie ma nigdzie na świecie”.

Yasuhisa Toyota

Nie tylko zobaczy ale i usłyszy! Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy mieli przyjemność wysłuchać koncertu edukacyjnego orkiestry dętej, który odbył się w sali koncertowej NOSPR w Katowicach. Uśmiech na twarzy publiczności wywoływały szczególnie znane utwory filmowe, grane przez dzieci i młodzież. Poza spotkaniem z muzyką uczniowie wzięli udział w warsztatach dotyczących kina. Wrażenia z koncertu były niesamowite😊
            zdjęcia...

• Wewnątrzszkolny Konkurs na kartkę urodzinową rozstrzygnięty.

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy zostali nagrodzeni w Wewnątrzszkolnym Konkursie na kartkę urodzinową. Ich zadaniem było wykonanie kartki urodzinowej w programie graficznym PAINT. Oto wyniki Konkursu:
            I miejsca:
            Grzegorz P., Michał M.
            II miejsca:
            Mateusz D., Julia S.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie, a autorom najlepszych prac jeszcze raz gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia prac z Wewnątrzszkolnego Konkursu na kartkę urodzinową.

• kibice
          • Strefa kibica w naszej Szkole!

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej KATAR 2022 nasza młodzież obejrzała w Strefie kibica, którą Samorząd Uczniowski zorganizował w Szkole. Razem przeżywali emocje obserwując zmagania naszych Orłów w meczu Polska - Meksyk. Atmosfera szkolnej Strefy Kibica była fantastyczna, warto było razem razem spędzić to jesienne popołudnie.
            Dalej trzymamy kciuki za NASZYCH.