• Informujemy, że opłata za obiad ucznia od stycznia 2024r. wynosi 5zł.

Opłatę za obiady za miesiąc MAJ należy uregulować do dnia 27 kwietnia br.
      Uczeń Szkoły Przysposabiającej do Pracy - 70 zł.
      Uczeń Branżowej Szkoły I Stopnia - wg przekazanej informacji.

Dni bez obiadu w Szkole:

2, 14, 15, 16, 24, 31 MAJA

• Zasady korzystania ze stołówki

• 1. Osobami uprawnionymi do korzystania ze stołówki szkolnej są uczniowie i pracownicy szkoły.

2. Stołówka szkolna czynna jest w godzinach 12.25 – 13.00 Posiłki wydawane są uczniom i nauczycielom w czasie przerwy obiadowej: 12.25 – 12.45 – uczniowie i nauczyciele BS 12.25– 13.00 – uczniowie i nauczyciele SPP.

3. Koszt jednego pełnego posiłku dla ucznia wynosi 5,00 zł.

4. Miesięczną opłatę za obiady należy wpłacać (z wyprzedzeniem) do 27 dnia każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym dziecko będzie korzystać z posiłków.

Brak wpłaty w wyżej wymienionym terminie będzie traktowany jako rezygnacja z dalszego korzystania z posiłków. Wysokość opłat za posiłki w danym miesiącu można pomniejszyć w przypadku odgórnie zaplanowanych wycieczek szkolnych lub planowanych nieobecności. Każdą ze zmian należy zaznaczyć w tytule wpłaty, a także zgłosić w sekretariacie szkoły.

6. Opłaty za posiłki można dokonać jedynie przelewem, na konto bankowe o numerze

15 1020 2313 0000 3502 0515 1628

Prawidłowo opisana wpłata za obiady powinna zawierać skróconą nazwę szkoły, imię i nazwisko dziecka oraz nazwę miesiąca jakiego dotyczy opłata: np. ZSZSp nr 6, JAN KOWALSKI, OBIADY marzec 2023.

7. Zwrot za niewykorzystane obiady przysługuje uczniowi w przypadku nieobecności ciągłej trwającej minimum 3 kolejne dni robocze i tylko w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka w pierwszym dniu nieobecności do sekretariatu szkoły.

8. Kwoty zwrotów za nieobecności, a także nadpłat rodzice odliczają od kosztów obiadów w kolejnym miesiącu lub zwracane są na zadeklarowane rachunki bankowe wpłacających.

Proszę samemu nie pomniejszać kwot za niewykorzystany obiad tylko uzgodnić odpłatność z sekretariatem.