• Biblioteka szkolna "Pod Aniołem"

   • Szkoła prowadzi odpowiednio dobraną i celowo uzupełnianą bibliotekę szkolną. Z biblioteki mogą korzystać nauczyciele, uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły.


    Bibliotekarz

    mgr Iwona Żogała

     zaprasza:

     

    Poniedziałek                        13.30 - 15.30


    Wtorek                                 08.50 - 13.50

                                                14.50 - 15.50

     

       Środa                                  09.50 - 10.50   

                                               11.50 - 13.50

     

     Piątek                                  07.55 - 09.55

                                                11.50 - 12.50

                                                13.50 - 14.50

     


     

 • W ramach listopadowej lekcji bibliotecznej uczniowie klasy 2d Branżowej Szkoły wybrali się z wizytą do Filii numer 32 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach. Podczas swojej wizyty uczniowie mogli podziwiać wystawę prac pod tytułem "Z plecakiem przez Nepal" autorstwa pana Grzegorza Gawlika, który jest podróżnikiem, alpinistą i dziennikarzem.

 • Uczniowie naszej Szkoły biorą udział w spotkaniach w ramach cyklu "Zdrowie w bibliotece". Spotkania odbywają się w Filii numer 32 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach.

  W dniu 23 listopada uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wybrali się na wycieczkę do zaprzyjaźnionej biblioteki, aby uczestniczyć
  w pierwszym takim spotkaniu. Uczniowie mogli poznać bibliotekę i porozmawiać z panią bibliotekarką na temat zdrowia i niepełnosprawności.

        

  W dniu 14 grudnia uczniowie podczas kolejnego spotkania mogli posłuchać bajki o niepełnosprawnym dzięciołku oraz zapoznać się z zasadami funkcjonowania biblioteki. W przyszłości planowane jest zorganizowanie wystawy prac tworzonych przez uczniów na temat zdrowia
  i niepełnosprawności.