• Dzień otwarty w naszej Szkole.

Przedostatni tydzień marca… wiosna puka do drzwi… a w naszej Szkole odbył się Dzień otwarty. Właśnie 20 marca drzwi Szkoły Przysposabiającej do Pracy otworzyły się dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej Szkole. Nasi goście - uczniowie, nauczyciele, rodzice, opiekunowie mogli w tym dniu szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną Szkoły. W tym dniu mogli także uczestniczyć w zajęciach kulinarnych, krawieckich, rękodzielniczych, ogrodniczych oraz sportowych. Na zakończenie spotkania zaprosiliśmy naszych gości do otwartej na tę okoliczność kawiarenki, gdzie serwowaliśmy  przygotowane przez uczniów smakołyki.

Przyszli absolwenci szkół podstawowych! Mamy nadzieję, że spotkamy się w progach naszej Szkoły ponownie we wrześniu😊Zapraszamy😊

• Wróć do aktualności