• Wewnątrzszkolny Konkurs na kartkę urodzinową rozstrzygnięty.

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy zostali nagrodzeni w Wewnątrzszkolnym Konkursie na kartkę urodzinową. Ich zadaniem było wykonanie kartki urodzinowej w programie graficznym PAINT. Oto wyniki Konkursu:
            I miejsca:
            Grzegorz P., Michał M.
            II miejsca:
            Mateusz D., Julia S.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie, a autorom najlepszych prac jeszcze raz gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia prac z Wewnątrzszkolnego Konkursu na kartkę urodzinową.

• kibice
          • Strefa kibica w naszej Szkole!

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej KATAR 2022 nasza młodzież obejrzała w Strefie kibica, którą Samorząd Uczniowski zorganizował w Szkole. Razem przeżywali emocje obserwując zmagania naszych Orłów w meczu Polska - Meksyk. Atmosfera szkolnej Strefy Kibica była fantastyczna, warto było razem razem spędzić to jesienne popołudnie.
            Dalej trzymamy kciuki za NASZYCH.

• Zapraszamy na Festiwal Pieczenia Pierników Świątecznych

W dobie wszechobecnej komercjalizacji i nieustającego pośpiechu dostrzegamy zanik „prawdziwego ducha” świąt Bożego Narodzenia z jego rodzinną atmosferą i otwarciem na drugiego człowieka. Od wielu lat w naszej Szkole prowadzimy szereg działań, by zatrzymać i odwrócić ten smutny stan rzeczy. Jedną z naszych tradycji, która integruje pokolenie dziadków, rodziców i dzieci jest Festiwal Pieczenia Pierników Świątecznych.

5 grudnia br. zapraszamy wszystkich chętnych rodziców na spotkanie, podczas którego będziemy mogli porozmawiać, nacieszyć się swoją obecnością i oczywiście wypiec pierniki. 7 grudnia gościmy w naszej Szkole uczniów klas ósmych, z którymi będziemy wspólnie wypiekać pierniki oraz rozwiązywać zadania konkursowe z wiedzy na temat historii piernika.
            ZAPRASZAMY !!!

• "Mistrzynie w szkołach"

Uczennice naszej Szkoły wzięły udział w niezwykłej lekcji wychowania fizycznego z medalistkami igrzysk olimpijskich. W ramach akcji "Mistrzynie w szkołach" w hali sportowej katowickiego IV LO im. gen. Maczka razem z naszymi uczennicami ćwiczyły Otylia Jędrzejczak, jedyna polska mistrzyni olimpijska w pływaniu, Justyna Święty–Ersetic mistrzyni olimpijska w lekkoatletycznej sztafecie 4x400 m, Agnieszka Kobus-Zawojska medalistka olimpijska w wioślarstwie oraz Natalia Czerwonka, medalistka olimpijska w łyżwiarstwie szybkim. Lekcja wychowania fizycznego prowadzona była przez popularną trenerkę personalną Katrin Kargbo.
            zdjęcia...