• Dzień otwarty w naszej Szkole.

25.03.2024 21:47

Przedostatni tydzień marca… wiosna puka do drzwi… a w naszej Szkole odbył się Dzień otwarty. Właśnie 20 marca drzwi Szkoły Przysposabiającej do Pracy otworzyły się dla wszystkich tych, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej Szkole. Nasi goście - uczniowie, nauczyciele, rodzice, opiekunowie mogli w tym dniu szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną Szkoły. W tym dniu mogli także uczestniczyć w zajęciach kulinarnych, krawieckich, rękodzielniczych, ogrodniczych oraz sportowych. Na zakończenie spotkania zaprosiliśmy naszych gości do otwartej na tę okoliczność kawiarenki, gdzie serwowaliśmy  przygotowane przez uczniów smakołyki.

Przyszli absolwenci szkół podstawowych! Mamy nadzieję, że spotkamy się w progach naszej Szkoły ponownie we wrześniu😊Zapraszamy😊

• Dzień Liczby π.

18.03.2024 15:08

Obchodzone 14 marca święto liczby π, od 2019 roku jest także świętem królowej nauk – matematyki. Z tej okazji uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w Konkursie wiedzy matematycznej.
          • Dzień Kobiet w naszej Szkole.

18.03.2024 15:09

8 marca, w Międzynarodowy Dzień Kobiet miłą niespodziankę dla wszystkich kobiet w Szkole przygotowali uczniowie oraz panowie nauczyciele.
          • Sukces szkolnej reprezentacji w Konkursie "Wiem i potrafię"🥈👍

16.03.2024 18:19

Z przyjemnościa informujemy, że zespół uczniów reprezentujący naszą Szkołę Przysposabiającą do Pracy w VIII Wojewódzkim Konkursie „Wiem i potrafię”  zajął II miejsce. smiley
          • DBI 2024

18.03.2024 15:09

W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w lekcji online pt: "Jak radzić sobie z dezinformacją?" Podczas zajęć uczniowie zapoznali się z pojęciem dezinformacji, technikami przekazywania informacji – m.in. deepfake. Poznali sposoby radzenia sobie ze szkodliwymi treściami w Internecie. Udział w lekcji pozwolił uczniom na utrwalenie podstawowych zasad bezpiecznego korzystania z Internetu oraz z pewnością poszerzył wiedzę w zakresie weryfikowania zamieszczonych w sieci informacji.